молодь «заряджалася в Бозі» після суворого карантину

02 вересня 2020

«Зарядися в Бозі!» – саме таке гасло обрали організатори молодіжного кемпу першої Тернопільської церкви ХВЄ, що по вул. Квітова, 19. Табір проходив з 19 по 23 серпня на базі відпочинку у смт Гримайлів, що поблизу обласного центру.

«Ідея кемпу виникла під час карантину, а саме, після Пасхи, коли зрозуміли, що літо буде іншим, ніж завжди, – розповідає молодіжний керівник Руслан Семенчук. – А безпосередньо почали готуватися до проведення першого власного кемпу після того, як дізнались що МалинФесту «наживо» не буде. Відтак 40 юнаків та дівчат, переважно з нашої церкви, влаштували свій власний християнський табір».

Ціль організаторів полягала в тому, щоб об’єднати молодь після довготривалого карантину. Впродовж чотирьох днів молоді християни мали можливість заряджатися Словом Божим, ґрунтуючись на місці з Євангелія від Івана 15:4 «Перебувайте в Мені, а Я у вас».

Серед спікерів були єпископи, вчителі та відомі проповідники, такі як Микола Синюк, Олександр Попчук, Віктор Вознюк, а також Володимир Чорнописький, Олександр Максимов, Богдан Левицький. Впродовж цих днів Бог хрестив шістьох учасників Святим Духом, що ще раз стало свідченням того, що такий кемп був потрібний, і що сила Божа була присутня на цьому місці.

Молодь мала хороший час зарядитися і духовно, і фізично. Організатори облаштували зони для відпочинку, де юнаки та дівчата грали в волейбол, футбол, настільний теніс, долали перепони на екстрім-станції, стріляли з луків, тощо.

«Щиро дякую всій команді організаторів, яка доклала багато зусиль для того, щоб такий захід відбувся. Вдячний спонсорам і волонтерам, які служили фінансами», – зазначив молодіжний лідер Руслан Семенчук.

Після завершення кемпу молодь ще довго ділилася в соцмережах враженнями про чудовий церковний відпочинок. Ось деякі з них.

Віра Обізюк, церква по вул. Квітова, 19:

«На цей кемп я їхала з однією метою – духовно перезавантажитись. На відкритті ще раз переконалася, що зробила це не даремно, адже кожен спікер говорив саме те, що було потрібно мені. Інколи у їхніх виступах звучали саме ті фрази і слова, які я говорила Богу раніше. Завдяки їм я почула для себе відповіді на питання: «як жити?», «як знайти своє призначення?».

Юлія Боярська, церква ХВЄ м. Шумськ:

«Для мене «КвітоваКемп» – це прекрасні люди, добрі, ввічливі, посвячені, талановиті, відкриті, палаючі для Бога, поважаючі інших. За цей час ми, єдині в Дусі, славили Бога в піснях, навчалися новому і корисному у спікерів, зміцнювали команду в активностях. А біля вогнища ділилися найдорожчими історіями»

Андрій Путькалець, церква по вул. Квітова, 19:

«У цьому таборі я пережив осмислення свого християнства. Спочатку різні виклади й теми для мене здавалися непов’язаними між собою, хоч кожна по-різному торкалася мене. Але в останній вечір прийшло бачення цілісної картини: всі виклади, ситуації та думки, які були ще до кемпу, склалися у єдиний логічний ряд. Я зрозумів, що Бог не надаремно ось уже місяць задавав мені запитання: «Що для тебе є бути християнином?» і отримав відповідь для себе: частково докір, частково викриття неприємних для мене речей, а частково бажання рухатися вперед».

Анастасія Бабій, член оргкомітету табору:

«У зв’язку з карантином, мені дуже не вистачало спільності з братами і сестрами в молитві. Хотілось по-особливому пережити Божу присутність і сповнення Духом Святим. На цьому кемпі я пережила! А також отримала відновлення духовних та душевних сил. Дякую Богові, що він Той Самий, що в Малині, що в нашому молодіжному таборі, що й кожного дня поруч зі мною!»

Іван Лотиш, церква по вул. Квітова, 19:

«Я зарядився як духовно, так і фізично. Особливо мене вразила нічна гра «Скинія», де потрібно було командою ходити по пунктах і молитися разом за посвячення в служінні, подяки в житті, за місіонерські станції та інше».

Марія Галенда, церква по вул. Квітова, 19:

«Мені дуже сподобалося у цьому таборі. Все було на вищому рівні. Дякую Богові за цей мегапотужний час. Нехай Бог благословить всіх людей, які були причетні до цього»

Ніна Калитюк, церква с. Колодне Збаразького р-ну.

«Божа присутність, прекрасний настрій переповнювали моє серце. Я щиро вдячна Богу за нових друзів, за Його Слово і зарядження мого духу на 100%! Просто хочу сказати, якщо у вас є така можливість, не нехтуйте нею, опираючись на інші справи, а ловіть момент разом прославити Бога!»

Оксана Гудзь, м. Тернопіль