Фестиваль надії 2015

25 червня 2015

20 червня 2015 року у Львові пройде найбільший християнський захід всеукраїнського масштабу – Фестиваль надії. Довгоочікувана подія, особливим гостем якої стане Франклін Ґрем. Перший Фестиваль надії відбувся у 2007 році в Києві, на стадіоні "Олімпійський". Тепер місцем проведення заходу обрано найбільший за місткістю в усьому західному регіоні, стадіон «Арена-Львів».

Про проведення Фестивалю надії у Львові

Заходи проводяться за підтримки Львівської міської ради.

Мета фестивалю

Мета Фестивалю надії – у час кризи та розчарувань через проведення благодійних акцій та публічних заходів поділитися з усіма мешканцями регіону – незалежно від їхнього віку, національності, соціального статусу, віросповідання і політичних поглядів – звісткою надії, що ґрунтується на християнських цінностях.

Програма Фестивалю надії

У програмі Фестивалю надії: об’єднаний хор з восьми західних областей України (2 500 осіб), симфонічний та духовий оркестри, національні і зарубіжні музичні колективи та виконавці. Вперше Україну відвідає всесвітньо відомий ґоспел-виконавець Майкл Вітакер Сміт (Michael W. Smith) із США. До нього долучаться земляки – дует Джона та Анни Барбур (John and Anne Barbour) і піаніст-віртуоз з Ямайки Хантлі Браун (Huntley Brown). Майстри вокалу "Mansound" (Київ), Брія Блессінг(Львів), Резо Кікнадзе (Грузія), Дарина Кочанжі (Одеса) - це ще не повний перелік учасників музичної програми фестивалю. Відомі громадські діячі поділяться міркуваннями про надію. Із проповіддю Євангелії до гостей фестивалю звернеться Франклін Ґрем (Franklin Graham). Молитва за Україну стане важливою складовою програми фестивалю.

Початок о 17:00, вхід вільний.

Прохання прийти завчасно для того, щоб зайняти місця на стадіоні.

Людмила Путькалець