Передумови Господнього благословіння

18 листопада 2015

Як отримати благословіння від Бога, в чому покликання сучасної молоді, який біблійний погляд на фінанси – про це та інше йшлося на обласній молодіжній конференції у Тернополі.

            У світі люди шукають щастя і задоволення у матеріальних речах. На жаль, аналогічна тенденція простежується і серед християн. Покликання яких – жити для слави Божої. Суть християнства – віддавати себе для інших. А справжнє благословіння приходить у виконанні волі Божої.

           «Лише про царство Боже Ісус говорив більше, ніж про фінанси. «Ніхто двом панам служити не може, - бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматися одного, а другого знехтує. Не можете Богові служити й Мамоні» Матвія 6:24. Мамона – це достаток, багатство. Чомусь люди свій спокій очікують від Мамони», - відзначив під час викладу Андрій Футорський.

          Багато християн пройшло через голод, війни, тюрми, довіряючись Богові. Спокій можливий лише при повній довірі Батькові.

          Андрій Футорський також проаналізував ознаки неправильного ставлення до фінансів: «Такими симптомами є занепокоєння і тривога з приводу грошей, неправильне управління фінансами, постійна нехватка, імпульсивні покупки, скупість, постійні борги, перебільшений акцент на гроші. Якщо є хоч одна з цих ознак, варто задуматися».

          Бог хоче, щоб ми були щедрими. Оскільки ми покликані віддавати, а не лише брати. Готовність віддавати – передумова благословіння.

          «Благословіння треба отримати. Воно автоматично не приходить. Є певний шлях, щоб отримати благословіння. Бог благословляє на своїх умовах. Щоб отримати благословіння, треба зробити, як хоче Бог. Умовами є послух, молитовне життя, чистота, вірність, хвала імені Господнього, сміливість довіритися Богові, надія на Господа. Потрібно зайняти позицію християн і сміливо про це говорити. «Благословений той муж, що покладається на Господа, що Господь, то надія Його». І Він буде, як дерево те, над водою посаджене, що над водним потоком пускає коріння своє, і не боїться, як прийде спекота, - і його листя зелене, і в році посухи не буде журитися, і не перестане приносити плоду» Єремії 17:7-8», - зауважив старший пресвітер церков ХВЄ області Віталій Яцюк.

            У конференції брали участь також нечуючі люди. Вони за допомогою мови жестів прославляли Бога. «Господи, Боже наш, яке то величне на цілій землі Твоє Ймення» Псалом 8:10.

 

                             

                                                      

        

        

        

 

 

 

Людмила Путькалець