Божий задум

січня

Бог постановив чудовий закон, що не добре чоловікові бути самотнім і створив йому поміч, подібну до нього. "І вчинив Господь Бог, що на Адама спав міцний сон, і заснув він. І Він узяв одне з ребер його, і тілом закрив його місце. І перетворив Господь Бог те ребро, що взяв із Адама, на жінку, і привів її до Адама. І промовив Адам: Оце тепер вона кість від костей моїх, і тіло від тіла мого. Вона чоловіковою буде зватися, бо взята вона з чоловіка. Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом. (Бут 2:21-24)
 

Господь мудро все придумав. У Нього виникла чудова ідея - поєднання двох різних людей у рамках шлюбу. Біблія говорить нам, що шлюб повинен бути чесним, а ложе непорочним. Святі слова Євангелії закликають, щоб чесність зберігалась напротязі всього життя, а щодо інтимних стосунікв, то благословенне ложе може бути лише у межах сімейного життя.
"Шлюб - це не сьогоднішня подія, це свято всього життя, це гармонія душ. Чоловік повинен пам'ятати, що жінка для нього - це Божий подарунок, який він повинен захищати, оберігати, а найбільше любити. Дружина повинна розуміти, де її місце у їхньому подружньому житті, адже Єва була створена із ребра Адама, а, отже, місце жінки біля серця чоловіка. Вона повинна дбати про сімейний вогник, спокій та затишок. Шлюб можна порівняти із алмазом. Алмаз формується довгий час і є дуже твердим каменем. Нехай ваш шлюб буде таким твердим, як алмаз, і нехай формується все життя",- промовляв пастор Чортківської церкви Саган Олег Павлович.

Щиро бажаємо, щоб сімейне життя цієї молодої пари було встелене пелюстками троянд і супроводжувалось Божими благословіннями.