Поїздка молоді в Кам’янець Подільський

січня

12-13 червня частинка молодіжного  хору мала чудовий час в  Кам’янці - Подільському.

    Ми  виїхали в суботу о 06:00 і, не зважаючи на бажання спати і спеку,ми прибули  на місце о 10:00.  Нам випала честь обслуговувати молодіжну конференцію. На початку ми мали благословений час прославлення, а потім всі уважно слухали виклад Ростислава Мураха. Кожен для себе багато чого взяв, так як ми слухали тему про духовні дари. Використовуючи уста цього благословенного пастора, Бог промовляв до нас. Після конференції неперевершені поварі кам’янецької молоді нас щедро і смачно нагодували!
    Але на цьому наш день лише починався, тому що нам приготували сюрприз в одному цікавому місці . Всі разом ми вирушили в Суржинці на природу. Тернопільська  і Кам’янець - Подільська молодь дуже швидко здружились і вже за лічені хвилини ми разом грали волейбол, бамбінтон, ходили на водоспади, підсмажили на вогнищі та їли сердельки і проводили весело час. До кінця дня всі були виснажені і ми відправились назад до церкви, де нас розібрали по сім’ях. Ми були приємно вражені гостинністю наших нових друзів. Після солодкого сну, з новими силами ми прийшли в неділю до церкви. Оскільки в Кам’янці - Подільському є два потоки служіння: одне на 09:00, а інше на 12:00, то ми брали участь в обох. Бог по-особливому нас благословляв і ми могли прославляти нашого Творця в єдності! Після закінчення зібрання, за ініціативою місцевої  молоді,  ми відправились гуляти містом. По дорозі нам розказували багато цікавих фактів з історії і кожен з нас мав можливість милуватись цим унікальним і старовинним містом. Бог дивно єднає своїх дітей. Накінці нашої прогулянки ми пішли до розвалин біля замку, де зробили багато красивих фотографій. Все хороше колись закінчується і на превеликий жаль ми повинні були їхати.
    На  мою думку ця поїздка було просто чудова і ми дякуємо Богу за можливість спілкуватись і служити в інших церквах нашої країни =)

Статтю підготувала Рудяк Зоряна