Благословіння служителів

січня

 

У Першій Церкві ХВЄ м. Тернополя 20 червня відбулося урочисте рукопокладення священнослужителів. Служіння здійснювали старший єпископ Михайло Паночко, єпископи Василь Бровка, Степан Веремчук та Іван Хрипта.
 
 

 

 
 
Старший пресвітер нашої області Володимир Терещенко був рукопокладений на сан єпископа, братів із Першої Церкви ХВЄ м. Тернополя Сергія Шведа, Миколу Коцюбайла, Віталія Чернія та  Василя Яцюка благословили на пресвітерське служіння, також єпископи і Церква звершили молитву за пресвітера Петра Волянюка.
Поряд зі співом хору та молитвами брати ділилися Словом Божим із присутніми. Василь Бровка закликав брати приклад з Ісуса Христа, бути послушними Йому. Брат Василь зазначив, що служіння в Церкві є дуже відповідальним, закликав дружин служителів підтримувати своїх чоловіків у їхній праці.
Звертався до християн із проповіддю і єпископ Іван Хрипта. Іван Андрійович запевняв, що доля віруючих в Божих руках, тому не потрібно боятися того, що чекає нас на життєвому шляху, а довіряти Господу, виконуючи Його волю.
«Тому то опущені руки й коліна знеможені випростуйте, і чиніть прості стежки ногам вашим, щоб кульгаве не збочило, але краще виправилось. Пильнуйте про мир зо всіма, і про святість, без якої ніхто не побачить Господа» (Євр. 12:12 – 14) – зачитував слова із Біблії Степан Веремчук. Єпископ закликав віруючих миритися з ближніми, бути милостивими і ласкавими один до одного.
  Про те, яким повинен бути служитель Церкви, розказував Михайло Паночко. Диякон, пресвітер чи єпископ повинен бути вірним Богові і Церкві, мати близькі відносини з Господом, пам’ятати, що він служитель «…Нового Заповіту, не букви, а духа, бо буква вбиває, а дух оживляє» (2 Кор. 3:6). А також потрібно виконувати свою працю добровільно, з радістю, як для Господа. Михайло Степанович також порівняв віруючу людину до глини, яка потрапила в руки майстра, вона повинна пройти відповідну обробку, щоб з неї зробили цеглину і заклали в будівлю. Подібно і Бог готує християнина, щоб він потрапив у будівлю Церкви Христової.
Після настановлення єпископи і Церква звершували молитву за служителів, просили в Бога благословення і брати, яких рукопокладали, і їхні дружини.   
Нехай Господь використовує служителів для збудування Церкви і поширення Свого Царства!