День подяки Господу

січня

«Шануй Господа із маєтку свого, і з початку всіх плодів своїх, – і будуть комори твої переповнені ситістю, а чавила твої будуть переливатись вином молодим!»
 Приповісті 3:9-10

 

 

Під мелодійні звуки оркестру більше тисячі християн нашого міста збирались сьогодні, 14 листопада у ПК «Березіль» ім.. Леся Курбаса на свято Подяки Богові, ідея щорічного святкування якого ще у 2006 році отримала підтримку Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. Організатори переконані, що спільне святкування буде доброю нагодою для подальшої консолідації суспільства на підвалинах Божого слова, християнської моралі та любові до ближніх.
Як зазначили ведучі – Юлія Коцюбайло та Іван Мудрий, метою даного свята є об’єднання українського народу у принесенні подяки Господу за дари, якими Він щедро наповнює наше життя.
Першим воздав хвалу Богові основний хор І Церкви ХВЄ м. Тернополя, що по вул. Квітова, 19, під керівництвом Віктора Вербіцького, виконавши акапельно апостольський символ віри.
З проповіддю про величність Божого творива виступив Сергій Швед, нагадавши присутнім Псалом 103:24:
«Які то численні діла Твої, Господи, – Ти мудро вчинив їх усіх, Твого творива повна земля!».
Також зазначив необхідність славити Бога за ті дари, які ми одержуємо:
«Усе, що ми бачимо і не бачимо, діло рук Творця, і блаженні ті, що за це Його славлять!».
Брат Сергій закликав до молитви, у якій фіміамом піднімалися слова хвали і подяки Господу.
«…А я вірю Богу, Він створив Вселенну,
Він Творець всього, неба і землі.
Він тебе створив за образом Своїм…» – лунало у виконанні Ігоря Вербіцького під акомпанемент Тараса Сиска.
До подячної чаші долучилась також Оксана Пилипчук, розповівши поезію «Я дякую Богу».
У виконанні чоловічого хору Церкви ХВЄ (що по вул. Довженка, 4), звучав гімн хвали «За все я, Боже, дякую тобі».
Особливим свідченням поділився Михайло Потребко, який розповів, що вважає своє життя чудом, оскільки неодноразово бачив Божу руку, яка була опорою для нього і його сім’ї, нагадав про те, що Господь чує молитви і відповідь від Нього не забариться.
Діти – наше теперішнє, саме вони вчать нас бути щирими.
Букет подячних слів склав дитячий хор І Церкви ХВЄ м. Тернополя, що по вул. Квітова, 19, виконавши дитячу пісеньку «Зернятко» під керівництвом Соломії Терещенко під акомпанемент Ілони Серединської.
Також діти поставили сценку, у якій розповіли про важливість таких плодів, як любов, радість, мир, довготерпіння, доброта, милосердя, віра, лагідність та стриманість і необхідність їх для нас, як плодів приношення для Бога.
Сердечним унісоном хвалили Бога рядками ще однієї пісні:
Будь прославлений з роду до роду,
Ти Безмірний Великий в любові,
Хай Тебе величають народи
Честь і слава належать Тобі.
В простоті і щирості серця ділилась своїм свідченням Віра Даньчук, розповідаючи присутнім про важливість особистого знайомства з Христом.
До подячного богослужіння долучився також молодіжний хор І Церкви ХВЄ м. Тернополя, що по вул. Квітова, 19, у виконанні якого звучала пісня «Великий Бог» під керівництвом Тетяни Сиско під акомпанемент Анастасії Костюк.
Заключною була проповідь Єпископа Тернопільської області Володимира Григоровича Терещенка, який нагадав про благословіння, якими щоденно збагачує наше життя Господь. Про мальовничий куточок землі, де нам пощастило жити – Україну. Можливість вільно говорити про Бога, сприяння влади у проведенні християнського свята загальноміського масштабу – це те, про що ще кілька десятиліть тому християни могли лише мріяти. Запашний рум’яний хліб, якого вдосталь маємо на  наших столах, мирне небо над рідною землею. А найбільше за жертву Ісуса Христа, Його смерть на Голгофському хресті, щоб кожен мав надію на вічне життя.
Підсумком нашого зібрання стала молитва подяки, яку звершили служителі Церков Християн Віри Євангельської, за хліб та Слово Боже.
 
Свято закінчилось, та не повинна закінчитись щира подяка нашому Богу, Тому, хто знає наші серця, чиї думки про нас на добро, хто дарує нам кожен новий день і повноту своїх благословінь.

Дякуйте Господу, добрий бо Він, бо навіки Його милосердя!
 
Автор: Сесик Христина