З життя місонерів

січня

Із розмови з однією з місіонерів в кенії, Яцюк Юлією:
 

 
- Як в вас справи, чи все гаразд в служінні?
 
- в нас все добре. вчора ми їздили провірятися чи ніхто не має малярії чи тифу і Слава Богу тести показали, що ні в кого немає. Тільки Лєна себе почуває не дуже добре і їй призначили лікування - виписали таблетки.
Дуже дякую за молитви, бо через них Бог береже нас від хвороб, і не тільки від хвороб, але і від всього поганого))Зараз я найбільше працюю в школі. Ми маємо 8 дітей, яких хочемо віддати в державну школу. У вівторок буде екзамен, тому зразу прошу помоліться, щоб вони його здали)
 

 
- Невже в Кенії щоб в державну школу поступити теж потрібен вступний екзамен?
 
- Так, я і сама цього не знала. Взагалі-то ми випадково взнали, що треба здавати екзамен, та ще й через кілька днів, але Бог все знає і показує вчасно. Ми готуємо дітей кожен день, але їх рівень не настільки великий, як того вимагають на екзамени.
 

 
- А як справи в вашій церкві?
 
- Люди приходять, 30-40 , як коли. Радує, що хочуть ходити. Ми маємо зібрання в суботу, бо приміщення орендуємо і в неділю там проходить служіння, і хотіли перенести з другої години на десяту ранку, але люди сказали, що їм не виходить а вони хочуть приходити. Це радує. Хоча ми й не знаємо наскільки вони міняються. Щоб це знати треба там жити і розуміти їх мову, а я поки-що володію лише англійською. Суахілі тільки на рівні короткого спілкування з дітьми.В нас є чоловіче і жіноче служіння. мені сподобалось, що чоловіки, їдучи з роботи, всі приходять спочатку на служіння. чесно кажучи мене це вразило. Інколи ми тільки приходимо, а вони вже є.
Вражає ще й те, що можливо раніше вони чекали на якусь підтримку, але ми не можемо зараз нічого їм дати, а вони все-одно продовжують приходити.
 

 
- Чим ще ви займаєтесь?
 
- Надя продовжує ходити в шпиталь, там ситуація не дуже хороша, бо дуже багато бідних дітей які недоїдають. Деякі з них навіть помирають. Це сумно.
 
- Чи є у вас зараз особливі фінансові чи молитовні потреби?
 
- З фінансами все добре, дуже дякую за вашу підтримку і за те що передаєте її вчасно)Єдина проблема, це те що ми подали документи на місіонерські візи, і не знаємо коли нам дадуть відповідь. Якщо цього не станеться до 29 грудня, то 4 людям з нашої команди прийдеться виїжджати, тому ми зараз економимо і збираємо гроші, але взагальному, Бог опікується і ми маємо все необхідне).
Моліться за дітей з якими ми працюємо, щоб вони могли здати вступні екзамени, а також щоб ми змогли зробити Різдвяні подарки для наших дітей.