Якщо Господь – дорога, навіщо тратити даремно час на інших шляхах?

січня

Ось нарешті і відбулася довгоочікувана подія осені – «СОБОР». Величезна кількість приготувань, репетицій, реалізованих та нереалізованих ідей – все це мало призначення – показати  напрями молодіжного служіння церкви у всіх його проявах та особливостях. Кожне з них мало свій початок, свій шлях розвитку, сповнений труднощів, критики, сумнівів, але життя по Божій волі допомогло розкрити таланти, можливості, щирі, віддані та жертвенні серця, а також правильно розставляти пріоритети.  

Молодіжні служіння церкви рухаються у трьох напрямках – музичному, євангелізаційному та домашніх групах. Служіння у церкві повинно мати однакову цінність, тому потрібно віддати належне кожному із них. «Собор» дав можливість презентувати майже всі служіння, познайомитися з людьми, що несуть його, а також з тими, хто відіграє визначальну роль у їх реалізації.
До музичного напряму відносяться такі служіння, як молодіжний хор та групи прославлення. Лідер МХ Логвись Андрій поділився свідченням про те, як Бог привів його до моменту заснування молодіжного хору.  Люди, що добиваються успіху, розуміють, що не можливо досягти вершини лише одним стрибком. Тому хор – це праця не одного року, це суттєвий вклад сил, енергії, часу, ідей лідерів та регентів хору, голосових лідерів, відповідальних за організаційну структуру хору, і, зокрема, самих хористів. Хор щорічно поповнюється новими членами, розвивається, росте, бере активну участь у служіннях церкви та євангелізаціях. Своїми свідченнями та баченнями поділилися і лідери двох груп прославлення – Потребко Михайло та Рудяк Марія. Музичні групи утворилися не так давно, але також беруть активну участь у житті церкви – у євангелізаціях, служіннях, молодіжних гуртках, співпрацюють з молодіжним хором.

Ще одне з важливих служінь церкви – домашні групи. На даний момент у церкві налічується 11 ячейок – «Аляска», «Бам», 4 ячейки на масиві «Дружба», «Базар», «Миротворці», «Центр», «Східний» та «Канада». Домашня група – це спільність друзів-християн, які збираються разом, аби прославляти та поклонятися Богу. Є багато інших місць, де можна спілкуватися з Господом, але на ячейці Дух Святий по-особливому торкається кожного. На «Соборі» лідери представили увазі сценку, що розкривала хід  ячейки зі всіма її комічними моментами та ситуаціями.
Останньою течією молодіжного служіння церкви – є євангелізаційна, що передбачає особисті та виїзні євангелізації, служіння у онколікарні, сценічну команду та працю з дітьми у сиротинцях та притулках. Не має кращої вправи для серця, ніж протягнути руку вниз і допомогти іншій людині піднятися. Обов’язок кожного християнина – зробити для інших так, аби неправедні вчинки стали важкими для здійснення, а праведні – легкими. Саме у такому напрямку рухаються люди, що несуть євангелізаційне служіння. Виїзні євангелізації включають одноразові поїздки, а також постійні служіння у селах, зокрема у с. В. Ходачків, відповідальний за яке, – є Васенда Андрій та Лунько Віталій. Лідером сценічної команди, що стала невід’ємною частиною будь-якої євангелізації, є Пилипчук Наталя. Працює з дітьми Шелестовська Галина, що за допомогою відео ролика змогла хоча б частково розкрити труднощі служіння і справді скрутне становище беззахисних діток.
На завершення, пастор Яцюк Василь підкреслив цінність цієї зустрічі: ми завжди повинні пам’ятати про те, для чого і для кого ми щось робимо. ми повинні нести служіння, як Божі діти, а не як діти світу – для визнання, похвали та слави, аби потім наша праця була для Господа золотим злитком, а не глиняним черепком.
 Створювали цілісну картину служінь відео ролики та фотознімки кожного із служінь. Заключною частиною було частування тортом, виготовленим спеціально до свята, та спілкування.
Саме «Собор» дав можливість задати собі запитання: «А що ми робимо на Божій ниві?» Бог створив нас для реалізації конкретної, унікальної цілі. Якщо ми будемо надто довго думати, що нам робити зі своїм життям, ми раптом помітимо, що ми його вже прожили. Бог створив час, аби дати мрії шанс…