Поїздка в Коломию

січня

Приблизно о 17:00 частинка молодіжного хору і група прославлення вирушили у слизьку і підступну дорогу. Розпочали поїздку ми з молитви, щоб Бог зберіг нас. Слава Йому за те, що Він такий могутній і допоміг нам добратись туди близько 21:00. Досить швидко усіх учасників поїздки поселили. Вразила гостинність Божих дітей у Коломиї.

 

 

На наступний ранок, бадьорі хористи були повністю готові до виконання цілі приїзду. Перше служіння у церкві по вул.Майданського  Розпочалося о 10:00. Наступне зібрання у церкві по вул.Верещинського Розпочалося о 14:00. Обидва зібрання були надзвичайно благословенними і у кожному серці панувала любов і радість, бо славлячи Його, ми розуміємо всю велич і красу Небесного Єрусалиму. Відчувалась приємна атмосфера в спільному служінні нашому Богу.

 

 

Після служінь, ще бадьорі хористи, направились у Колибу, щоб підкріпитись фізично. Там їхні очі радував приємний інтер’єр, а шлунки – український борщ та грибна юшка.

Коли ми прибули в рідне місто, то вечірнє служіння в нашій церкві вже закінчилось, це була приблизно 21 година. Задоволені всі, навіть Андрій, який весь час пробув за кермом. Слава нашому Господеві, за те що Він дає такий благословенний час!

Автор: Таня Дещаківська