В Домі Молитви нашої церкви знову зібрались пастори з Тернопільщини

січня

Що зроблено на Божій ниві у минулому році, що упущено, успіхи і невдачі, плани на 2011 рік обговорили служителі Церков ХВЄ зі всієї області на пасторсько-звітній конференції. Збір відбувся 22 січня в домі молитви Першої Церкви ХВЄ м. Тернополя. На конференції були присутні також гості – перший заступник старшого єпископа Микола Синюк, який був ведучим дійства, Юрій Веремій – єпископ Церков ХВЄ Західного регіону та пастор, редактор газети «Вірую» і замісник редактора «За євангельську віру» Олег Карпюк.
 

 
На зібрання прозвучали не лише звіти, брати ділилися настановами для служителів у проповідях, відповідали на запитання, обговорювали проблемні питання і навіть вітали ювілярів. Адже і тим, хто служить потрібна підтримка і братерське єднання.Пісні про Господню любов виконував гурт із Вишнівця – «Благовісник»:Чи довго тут — відомо лиш Тобі. Дай сил не загубитися в спокусахІ не ослабнути у боротьбі...У тиху пристань приведи, Ісусе!Завершив конференцію проповіддю Микола Синюк. Брат говорив про те, як служителям перебувати у тісному єднанні з Господом, адже кожен, хто поєднується з Богом, стає з Ним одного духа. Для того, щоб запалав Божий вогонь, необхідно, щоб в першу чергу служителі горіли, ревно шукаючи Господа. Потрібно також докладати зусиль, що знаходити правильні мудрі вирішення складних ситуацій, яких, на жаль, багато у церковній практиці, бути так близько з Богом, щоб чути Його голос. «Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас» (Якова 4:8).
 

 
На завершення присутні гаряче помолилися за потреби служителів і благословіння відповідальних братів і сестер за служіння по відділах. Слава Богу за те, що допоміг зробити протягом минулого року, але праці залишається багато, і в ці остання часи докладімо якнайбільше зусиль для Господньої роботи.Автор: Олена Бойчук.