Життя складається з рішень: змінити та змінитися!

січня

 

Наше життя складається з рішень, які приймаємо ми: любити, коли весь  світ ненавидить, бути таким, яким є, а не йти у натовпі, сказати неправді «ні!», коли весь світ погоджується! Чи задумувалися коли-небудь: те, що ми обираємо, спрямовує наше життя!

Якщо ти прийняв рішення прийти 19 лютого у ПК «Березіль», ти прийняв одне з найважливіших рішень у своєму житті! Якщо ти прийшов туди – ти обрав цінне та важливе! Якщо ти відкрив своє серце та прийняв Його слова – ти  вибрав шлях спасіння! ТИ прийняв РІШЕННЯ, і воно змінило ТВОЄ ЖИТТЯ!

“Decision-2011” – вечір-зустріч для молоді Тернополя, що відбулася 19 лютого у ПК «Березіль». Ціль проекту – дати відповіді на запитання, що турбують, порушити проблеми, про які не наважуються говорити, показати вихід із, здавалося б, безвихідних ситуацій.

Захід відбувся за підтримки молодіжної християнської організації «Поклик» та міського голови. У  головних організаторів Михайла Потребка та Віктора Нікітюка було лише десять днів, аби підготувати дійство такого масштабу, але так каже Бог: «Чи ж не наказав Я тобі: будь сильний та відважний? Не бійся та не лякайся, бо з тобою Господь, Бог твій, у всьому, де ти будеш ходити». (Іс. Нав. 1:9) Бог благословив відданими людьми, можливостями, фінансами!  Зал був переповнений, молоді люди прийшли, щоб почути те цінне і важливе, що залишиться в серці, що дасть відповідь, що змінить життя! Програма вечора торкалась таких тем, як депресія, шкідливість перегляду порнографічної продукції, статеві стосунки до шлюбу та давала відповіді на основі Божого слова. Доповнювали вечір піснями на славу Божу молодіжний хор, група церкви та Нікітюк Світлана. Сценічна команда представила публіці постановку «Ціна крові Христа». Віктор Нікітюк заключним словом підвів молодь до молитви покаяння. Бог торкнувся сердець, і близько 20 чоловік прийняли рішення йти за Господом.

 
Хотілося б відзначити людей, що внесли суттєвий вклад у організацію проекту, а саме: Гирі Богдану, Дюгу Любомиру, Дрозду Назару, Дрозду Віктору, Душенько Мирославу, Рогатинчук Миколі, Душенько Ярославу, Гураль Роману, Гураль Володимиру, Репику Руслану, Потребко Святославу, Надії Федорівні Гураль, керівникам молоді церкви ХВЄ у м. Тернополі Кусьмію Віталію та Теперу Віталію, Яринівському Володимиру Михайловичу - директору музичного центру Бастер, Слободянюку Олегу Феофановичу - директору палацу культури Березіль, Смику Олександру Івановичу - начальнику управління культури та туризму,  Винокур Юлії Миколаївні - директору телеканалу TV-4, пану Василю ЧУБАКУ - директору ТРЦ “Подоляни”, Бицюрі Леоніду Олексійовичау - заступнику міського голови з гуманітарних питань, міському Голові - Надалу Сергію Віталійовичу. Дякуємо всім учасникам дійства, всім, хто підтримував молитовно, дякуємо тим, хто прийшов на захід. Але найперше, хай вся слава і подяка буде нашому Господу!