Діти - Боже благословення для батьків і для церкви!

23 червня 2015

4 Грудня 2011 року на вечірньому богослужінні у нашій церкві відбулася молитва над дітьми. За благословенням Господнім свою першу донечку, Марту, принесли Третяки Анатолій і Юля, а також свого першого синочка, Остапа, принесли Рощенюки Олег і Оля!

      Зі словом наставлення до батьків та церкви звернувся пресвітер Яцюк В.Г. Він наголосив на тому, що ми звершуємо не обряд  якихось церковних настанов  чи людських переказів, це також не містичний ритуал, який проводять над дітьми. Це є молитва благословення і посвячення наших дітей Богу. 

       Прочитавши місце з Біблії 1 Самуїла 1:24-28 і 3:19, він нагадав про біблійну жінку Анну, яка дуже хотіла мати сина і про це молилася у храмі. Бог вислухав її молитву і благословив її синочком. З вдячності свого серця, жінка посвятила сина Самуїла на служіння Богу, і Бог був з ним все його життя. Також Василь Григорович зачитав Мт.19:13-15 та Мк.10:13-16 про те, як до Ісуса Христа приносили матері своїх дітей, щоб Він поклав на них руки і благословив їх.  Пастор сказав, що Христос є присутній серед церкви згідно з обітницею  (Мт.18:19) і заохотив всю церкву молитися про благословення немовлят. 

       Молилися батьки обох дітей, потім пастор Черній В.П. який на своїх руках тримав Третяк Марточку. Закінчив молитвою благословення Яцюк В.Г. тримаючи на своїх руках маленького Рощенюка Остапчика. 

        І наостанок:      Нехай Господь поблагословить вас, і нехай Він вас стереже!       Нехай Господь засяє на вас лицем Своїм, і нехай буде милостивий до вас!       Нехай Господь зверне на вас лице Своє, і хай дасть вам мир!       (Чис.6:24-26)  

Наталя Яцюк