Будьте як діти...

січня

 
      5 лютого 2012 року у нашій церкві вже вкотре відбулась молитва над немовлятами.
 

 
      Діти... Дивишся на них і серце, то радіє, то плаче. Радіє, бо ця дитинка, коли виросте може зробити багато добра, принести в чиєсь життя радість, мир та любов, може подати комусь руку допомоги. А в той же час плаче тому, що погано вихована дитина може завдати шкоди не тільки собі, але і тим, хто її оточуватиме. Все залежить від того, в якій сім'ї росло немовля, які цінності в нього вкладали, яким чином виховували, до чого прививали любов, яка була атмосфера в сімейному колі, чи було воно обгорнене любов'ю та ласкою і чи батьки показували на власному прикладі хороші якості харакрету... Ось так роздумуєш і розумієш, що батьки - це перші люди, з яких дитя бере приклад. Це означає, що коли в сім'ї появляється немовля, батьки повинні усвідомлювати, що від них залежить ким виросте ця особа, чи вмітиме співчувати, прощати, ділитись та інше. Що батьки посіють в дитинстві, те жатимуть пізніше в юному чи зрілому віці своїх дітей. Дитя - це чистий аркуш паперу... Це не означає, що можна писати що-небудь... Можна писати, але з розумінням того, що помилки тут буде важко або зовсім не можливо виправити. Тут помилятись не можна...
 
      Тішить серце те, що в наш час є батьки, які з дитинства посвячують долю своєї дитини Богу. Напевне, вони повністю усвідомлюють, що Бог дав життя цій крихітці і тільки Він може забезпечити її всім найкращим.
 

 
      Сім'я Курдибахи Павла та Оксани принесли в дім молитви свого третього синочка, щоб і його віддати в Божі руки. Пастор Володимир Григорович Терещенко, який звершував обмолитвування, вдало підкреслив те, що він не буде христити дитини, а буде разом із всією церквою просити благословіння Божого на її життя. Сказавши коротке слово наставлення для батьків, пастор разом із церквою помолились над хлопчиком Артемом.
 
      Тепер виховання цього малюка в руках Бога Живого та батьків дитини. Нехай же він росте здоровим та оточеним батьківською любов'ю, ласкою і теплом.