Не сильні світу змінюють цей світ, а немічні в руках у всемогутнього Бога ...

22 червня 2015

З 16 по 20 лютого 2012 року в місті Тернопіль відбулась серія богослужінь "Безумні заради Христа". Основним спікером служінь і конференцій був брат Юн - незламний духом Божий чоловік, також його ще називають - "Людина з неба". 19 лютого 2012 року брат Юн побував і в нашій церкві.

    Всюди в Китаї і поза його межами брата Юна називають "людиною з неба". Це ім'я він отримав після того, як працівники КДБ Китаю допитували його про місце проживання і служіння, таким чином намагаючись викрити місцевих християн. У відповідь їм брат Юн вигукнув: "Я людина з неба! Мій дім на небі"! На сьогоднішній день брат Юн є одним з лідерів домашньої Церкви в Китаї. Ще з молодих років цей чоловік Божий багаторазово страждав, відбуваючи терміни неодноразового тюремного ув'язнення через свою віру в Ісуса. У долі Юна були проявлені вірність і доброта Господа. Не зважаючи на всі перенесені ним випробування, Юн найбільше свідчить і розповідає про характер і красу Ісуса Христа. Особисто для мене був дуже вдалим приклад брата Юна про акваріум, він говорив, що церква може бути подібною до акваріума. В акваріумі рибки виростають лише до якихось певних розмірів, вони не можуть бути більшими, адже їм в цьому не сприяє середовище, в якому вони живуть. Точно так само і люди в церкві, якщо вони будуть перебувати лише між своїми, а не будуть виходити поза межі церкви і ділитись Доброю новиною з іншими, то так ніколи і не виростуть духовно, не придбають людей для Христа.

      Разом з Юном служив також брат Рауно Джалавісто - пастор, який трудився в Фінляндії протягом 1970-1976 і 1986-1996 років. З 1976 по 1986 роки був місіонером в Тайвані. Протягом останніх 15 років проживав в Китаї, де співпрацював з братом Юном. Одним з основних напрямів його місіонерської діяльності є участь у місіонерському русі "Назад до Єрусалим". На сьогоднішній день, основний фокус служіння - навчання лідерів і місіонерів, а також робота в "Місіонерській Організації Кеймедіа" в Китаї.       Пол Хатауей написав: «Не сильні світу змінюють цей світ, а немічні в руках у всемогутнього Бога». Саме ця фраза стосувалася особистостей брата Юна та Рауно Джалавісто. 

      Нехай Бог благословить їхню працю та наповнить їх Своїми баченнями.

Марічка Рудяк