Щасливий день у житті двох закоханих!

04 грудня 2015

Я проспіваю пісню, що без зайвих слів?,

Що ніжністю торкнеться струн душі,

Де розповім про силу почуттів,

Що дарував Всевишній на Землі.

 

Нехай вона розлється з глибини,

З середини самого серця.

Нехай вона приносить радість на землі

І кожен її звук дарований тобі.

 

Я тихо прошепочу, що люблю.

Що, дивлячись у вічі, я радію

Й, тримаючи за руку, не змовчу,

Я помолюся Богу так, як вмію...

Мудрієвська Надія

 


21 квітня 2012 року відбулась незабутня подія в житті Никитюка Сергія та Мудрієвської Надії - їхнє вінчання!З цим днем розпочався великий шлях спільного життя. Ось так спостерігаєш за цими молодими людьми і бачиш між ними те, що називають коханням. Їхні очі світяться щастям, серце переповнене радістю, а на обличчі щира усмішка. Дивуєшся тому, на скільки Бог все мудро придумав... Двоє різних людей, яких розділяла велика відстань, в один момент починають розуміти, що не уявляють життя один без одного. Їхні серця починають частіше битись, коли чують голос коханої людини. Дуже важливо, щоб такий стан був у молодят не лише в день їхнього весілля, але протягом всього життя.

Тому Ісус, будучи на цій землі, багато навчав якими повинні бути чоловіки та дружини, щоб це почуття було насправді вічним. Краса сімейного життя залежить від того, наскільки кожен із молодят готовий жертвувати своїми баченнями, поглядами, ідеями, і, навіть, життям заради іншого.Сергій і Надя - це двоє абсолютно різних особистостей, але у них є спільна мрія - служити і любити один одного до кінця їхнього життя. Тож нехай Господь дасть їм сили у виконанні їхньої спільної мрії.
Шлюбне вінчання звершував пастор церкви з м. Луцька, обслуговував шлюб молодіжний хор м. Тернополя, весільну гостину обслуговувала весільна група "Зірка кохання". (Фото та аудіозаписи ви можете переглянути та прослухати у нашій галереї).

Мирослав