Будівництво духовно-просвітницького благодійного центру

січня

      В серпні 2011 року ми розпочали будівництво приміщення біля нашого Дому Молитви. Вже досить давно ми мріяли і молились, щоб Господь допоміг нам розширитись, зважаючи на те, що навчальні та адміністративні приміщення в нашому будинку є невеликими за площею. Багато служінь відчували проблему в рості саме з цієї причини.
 

      Тому ми вже декілька років тому викупили приміщення столової, що є поряд з молитовним будинком і розпочали його реконструкцію під духовно-просвітницький благодійний центр.
 
      Цей будинок призначається для навчання дітей Недільної Школи (7 груп по 20 дітей). Крім того, є заплановані кімнати для занять молодіжних напрямків, бібліотека, кімната для занять духового оркестру, кімнати для викладачів (їхнього відпочинку), кімната для старшого пресвітера (канцелярія об’єднання церков нашої області), кухня і їдальня (обіди для конференцій, весільні гостини, благодійні обіди для бідних людей) та інше.      Ще однією проблемою для нас було те, що біля Дому Молитви не було подвір’я для паркування авто та під’їзду церковного автобуса в гараж. Тому, придбавши столову, ми набуваємо більше території, яка, після закінчення будівництва, може ефективно використовуватись саме в цих цілях.
 
      Ви можете здійснити з нами коротку екскурсію в часі від початку реконструкції і до цього моменту:  http://kvitova.te.ua/gallery/rekonstrukcija-stolovoyi-pid-dukhovno/
 
                                                                                                                                               Автор: Кусьмій Віталій