Щасливий шлюб - це те, за що потрібно боротися!

січня

     

Силу, велич, диво любові виміряти не в змозі ніхто. Це вона робить будні святами, світ стає сонячним, гарним, це вона запалює людські серця чарівним вогнем. Любов перемагає все. Безсилими стають перед нею ненависть, зло, хвороби. Любов у своїй суті потребує від людини розкриття найкращих рис: доброти, співчуття, життєрадісності, а також постійного прагнення до досконалості.  Чим більше будеш віддавати душевного тепла іншим, тим швидше воно повернеться. Любов рятує від усіх бід і незгод. І щасливий той, кому доля подарувала цю красу, цю велич, цю силу.  
    16 червня 2012 року стало особливим днем для Андрія Барицького  та Марічки Рудяк, які на основі згоди в єднанні, поєдналися в сім'ю.Шлюбне наставлення для молодят звершував пастор Чортківської церкви Олег Павлович Саган, який зазначив, що від дня їхнього одруження і аж до кінця життя, вони повинні бути основними і найважливішими людьми одне для одного. А перше місце у кожній справі повинен займати Господь.
Весільні пісні виконував об'єднаний хор церкви, що по вул. Квітова, 19.Заключною була молитва батьків наречених, церкви, пасторів Василя Григоровича Яцюка та Олега Павловича Сагана, які щиро просили Божого Батьківського благословення на новостворену християнську сім'ю.
 

 
Нехай же Господь наділить цю молоду пару усіма своїми благами.