Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї...

січня

     
    7 жовтня 2012 року в Домі молитви, що по вул. Квітова 19, відбулось урочисте обмолитлювання дітей. Свої малюків принесли шість сімей. Бойко Віталій і Оксана принесли Валерію, Бревус Андрій і Надя – Тамілу, Динька Василь і Інна – Еріка, Зарубняк Галя – Марка, Растворов Саша і Лілія – Ліну, Сидій Вітя і Інна – Софію.Обмолитлювання і настанову для батьків давав пастор Яцюк Василь Григорович.
      Це дуже добре, що молоді сім'ї приносять в церкву своїх дітей, щоб над ними помолились і поблагословили. У словах благословіння є велика сила.Хтось може подумати: для чого нести дитину в Дім молитви, щоб там за неї молились? Невже не можна цього зробити вдома? Все вірно, це можна і потрібно робити вдома, потрібно постійно молитись та благословляти своє чадо. Але молитва Церкви має дуже велику силу і коли ти приносиш дитя туди, то це означає, що ти посвячуєш свою дитинку для Бога, доручаєш її в Його руки. Як написано в Приповістях 22:6 - "Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї". Тому ще змалечку батьки повинні привити дитині любов до Бога та до правильних у світлі Слова Божого речей та вчинків.
      Ми бажаємо цим молодим сім'ям навчитись привчати своїх дітей до правильної дороги, наставляти їх та з любов'ю плекати із самого дитинства.

                                                                                                                                                          Автор: Марія Барицька