Церква просила в Бога благословіння на батьків та дитину

22 червня 2015

З перших днів нашого існування, ще в утробі матері, про нас турбувалися наші батьки. З гарячою, щирою молитвою на устах, хвилюванням, ласкою та любов’ю вони чекали нашого з’явлення на світ.

      Кожен із нас, вдихнувши перший ковток повітря і відчувши дотик теплих, ніжних маминих рук, став на свій життєвий шлях, який призначив нам Господь.Усім нам відомо, що для щасливого життя, кожному із нас потрібна батьківська молитва, молитва церкви та Боже благословення. З цієї причини, 10 лютого 2013 року Борщик Богдан та Оля принесли в дім молитви свого первенця – синочка Владислава.       Настанову для батьків давав пастор Микола Коцюбайло.  Після його проповіді церква звершила молитву за малюка, а після того й за його батьків, щоб Бог давав мудрості їм виховувати своє дитятко в дусі Євангелії, з любов’ю та терпінням. 

 

      Як говорив Віктор Гюго: «Початки, закладені в дитинстві людини, схожі на вирізані на корі молодого дерева букви, які ростуть разом з ним, складаючи невід'ємну його частину». Тому, дбаймо про те, щоб все те, що ми вкладаємо в своїх діток ще з перших їхніх днів: наші вчинки, слова, життя, з Господньою допомогою впливали на зростання в них доброго плоду!      Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї.  (Приповісті 22:6)      Нехай Господні благословення та його любов переповняють усі сім’ї нашої церкви!!!    

Бабій Катя