Вітаємо з Благовіщенням!

01 липня 2015

«Радій, благодатная, Господь із тобою! Ти благословенна між жонами!».(Луки 1:28) Ці слова промовив дві тисячі років тому, ангел Гавриїл до діви Марії. І з того часу, ця ангельська звістка вселила надію у наші серця. Народження Господа Ісуса Христа, як і все його життя є особливим і незвичайним: «… то перш, ніж зійшлися вони, виявилося, що вона має в утробі від Духа Святого» (Матвія 1:18).

Вітаємо з Благовіщенням!

        Звичайно, ця новина, що Марія вагітна, була великим випробуванням для віри Йосипа. Будучи праведним чоловіком, не бажаючи ославити Марію, він вирішує - потай відпустити її, проте ангел Господній з’явився уві сні  і сказав слова, яким сьогодні радіє весь християнський світ.       «Не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній – то від Духа Святого. І вона вродить Сина, ти ж даси Йому ймення Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. (Матвія 1:20-21).       

      Повірити у це було непросто, адже в історії нічого подібного ніколи не відбувалося. Йосип повірив і повірили всі ті, хто визнав  Ісуса Христа за Господа. І ця віра є праведність, бо блаженна людина, яка вірить в Ісуса народженого від Духа Святого та земної жінки, від людини, діви Марії.     

      Сьогодні 7 квітня для християн всього світу, ангельська звістка є надзвичайною подією. Тому, будучи народом Його, радіймо радістю великою, бо обіцяний ангелом Спаситель народився, жив на землі, помер щоб своєю смертю спасти все людство від вічної смерті, який і визволяє нас від гріхів наших.