Христос Воскрес!

30 червня 2015

      «… Пасха наша, Христос, за нас у жертву принесений» (1 Коринтян 5:7)  

      20 квітня цього року перша тернопільська церква християн Віри Євангельської, що по вулиці Квітова разом з усім християнським світом святкувала світле Воскресіння Ісуса Христа. Святкове недільне богослужіння розпочалося о 8 годинні із словами: «Христос Воскрес!». Першим із привітальним словом до громади церкви виступив пастор Сергій Швед. Він привітав усіх з перемогою Світла над темрявою. Центральна проповідь була у пастора церкви Володимира Терещенка. 

      Святкування Пасхи тривало і 21 квітня. Цього ж дня Бога прославляла молодь. На зібранні служив молодіжний хор церкви. Радісні обличчя віруючих, вишиванки молоді, вірші про Воскресіння та слова наставлення до церкви – створювали чудову атмосферу Пасхального Богослужіння.

      Вечірнє богослужіння також вела молодь – брати ділилися роздумами чудового Божого Воскресіння.  Увечері близько 70 молодих людей разом у єдності ходили у парк Шевченка міста Тернополя, де прославляли Живого Бога. Перехожі з подивом призупинялися аби насолодитися співом. «Христос Воскрес!» - вітала молодь своїх щойно знайомих «прихильників», на що люди одноголось відповідали: «Воістину Воскрес!»

      Чудові Пасхальні дні завершилися, проте найголовніше пам’ятати, що нашою Пасхою є Ісус Христос. Хай Живий Воскреслий Христос завжди панує у наших серцях. Пам’ятаймо, що одного дня і ми воскреснемо, як і Він.
 

Неля Зварич