6 липня - ДЕНЬ, КОЛИ НЕБО РАДІЛО

22 червня 2015

"Хто увірує і охреститься, буде спасенний" Марка 16:16

       У першу неділю липня християни віри євангельської міста Тернополя провели об'єднане святкове богослужіння – Водне Хрещення, яке відбулося на березі Тернопільського озера. Похмура погода та невеликий дощ на початку зібрання не змогли затьмарити радість учасників виконання Божого повеління. Цьогоріч у нашій церкві  бажання вступити в Завіт з Богом виявило 18 осіб.

      З словом наставляння до кандидатів звернулися старший пресвітер церков ХВЄ Тернопільської області Віталій Олексійович Яцюк та пастор церкви, що по вул.Квітова 19, Володимир Григорович Терещенко. Молитвою підвели богослужіння до здійснення хрещення через занурення у воду.       Усі учасники Водного Хрещення, публічно - перед усіма членами церкви і гостями засвідчили про свою віру, ствердно відповівши: "Вірую та обіцяю".  Богослужіння на березі Тернопільського ставу завершилося молитвою вдячності та піснями гурту "Надія" .

      Продовження свята відбулося в Домі Молитви. Тут церква привітала нових членів і вони мали змогу вперше в житті взяти участь у Вечері Господній.      Радісні обличчя нових членів євангельських церков, квіти, благословенні привітання родичів та друзів, сонячна погода, - усе це було 6 липня.      Вітаємо усіх, хто дав обітницю до кінця життя бути вірним Творцеві та Спасителеві, який помер і третього дня Воскрес! 

Неля Зварич