Конференція благовісників нашого краю

22 червня 2015

"Бо коли я звіщаю Євангелію, то нема чим хвалитись мені, це бо повинність моя. І горе мені, коли я не звіщаю Євангелії!", 1-ше до Коринтян, розділ 9, вірш 16.

      20 грудня у нашій благословенній Богом церкві відбулася конференція, на якій зібралися благовісники Тернопільської області та майбутні проповідники, котрі звіщатимуть людям добру новину.         Спікером конференції був відповідальний за Благовістя Церкви ХВЄ України − Олександр Попчук. З привітальним словом він звернувся до усіх і нагадав, що Євангелію потрібно прийняти і практикувати, а не лише говорити. Він закликав молодь бути активною у проповіді Євангелії.          Окрім того, благовісники із різних районів Тернопільської області розповіли про служіння євангелізації на своїх теренах. Кожен ділився досвідом, переживаннями, свідченнями. 

 

        Наші брати-благовісники проповідують Євангелію і серед людей, котрі перебувають в місцях позбавлення волі. Розповідали про різноманітні методи благовістя з ув'язненими: листування, допомога матеріальна, особиста розмова, тощо.        Співом на зібранні служив молодіжний хор церкви, що по вул. Квітова 19, а також християнські гурти Тернопільської області.        Віталій Яцюк − старший пресвітер Тернопільської області підсумував конференцію і коротко поділився своїми переживаннями, адже нещодавно лиш повернувся із зони АТО. 
 «…ми проповідуємо Христа розп’ятого, для юдеїв згіршення, а для греків безумство». 

1-ше до Коринтян, розділ 1, вірш 23.                  

Неля Зварич