Богослужіння проводить пресвітерська дільниця

04 липня 2015

Богослужіння дільниць − нове, нещодавно впроваджене служіння у нашій церкві. Один раз в місяць в неділю вечірнє зібрання проводить пресвітерська дільниця. Ведучий і відповідальний дільничний пресвітер.

З ініціативи старшого пресвітера нашої церкви Володимира Терещенка з листопада 2014 року було введено богослужіння пресвітерських дільниць. Ціль – заохочувати нових, несміливих членів церкви до служіння, аби кожен відчув потрібність та міг проявити себе на славу Божу. На такому служінні кожен член церкви в залежності від дільниці може поділитися свідченням, співом, проповіддю, віршем.     

"Наша церква налічує більше ніж 750 членів. Часто у великих церквах не завжди можна помітити та задіяти усіх членів церкви до служіння. Тому, зібравши  досвід великих церков, зокрема і закордонний було вирішено запровадити саме таке служіння, аби не було просто "прихожан", − розповів пастор церкви Володимир Григорович – а щоб кожен знайшов себе потрібним в церкві".    

На даний момент у церкві є 4 дільниці за якими закріплено 4 пресвітери церкви, а саме: Коцюбайло М.П., Черній В.П., Швед С.В., Яцюк В.Г. Дільниці поділені за мікрорайонами Тернополя. Дане служіння є добрим стимулом для усіх, адже вже п'ятий місяць поспіль воно впроваджується у "життя". Раніше незадіяні члени церкви почали брати активну участь у служінні. Розкриваються нові таланти, члени церкви більше пізнають один одного через свідчення, проповіді, і ще що цікаво, навіть побільшало людей на недільному вечірньому богослужінні. Це служіння ще раз нагадує, що ми всі члени однієї християнської сім'ї і кожен потрібен Богові. 

Неля Зварич