Наша церква відзначає Христове воскресіння

22 червня 2015

12 квітня Перша церква Християн Віри Євангельської святкувала світле Воскресіння Ісуса Христа. Святкове недільне богослужіння розпочалося о 7 годинні. На ранковому зібранні співом служив основний хор церкви.

       З привітальним словом звернувся пастор церкви Василь Яцюк. Він наголосив, - «Воскресіння Ісуса Христа, без сумніву, є епохальною подією в історії людства. Ісус помер та воскрес за Писанням. Сила Воскресіння у перемозі над гріхом. Закон підкреслює гріх, щоби позбавитися його вихід є в Ісусі Христа».        Про перемогу Добра над злом говорив пастор церкви Сергій Швед. Завершальну думку про Великдень на ранковому служінні висловив старший пастор Володимир Терещенко. «Я − воскресіння і життя. Хто виявляє, що вірить у мене, той, навіть якщо й помре, оживе!" − Івана 11: 25. Якщо Бог Воскрес, то ми воскреснемо.                                                      «Не як Я хочу, а як Ти, Господи…»      Ісус Христос воскрес: переміг гріх і смерть. Він дарував нам життя і надію. Ми можемо довіряти Йому, незважаючи на будь-які обставини. Як зміцнювати віру і перемагати у випробуваннях – йшлося на богослужінні   13-го квітня. Церква відзначала другий день Христове воскресіння. Співом служив молодіжний хор. 

   Ісус Христос прийшов у цей світ, Він зіткнувся з усіма труднощами, які переживає людина. Він взяв на себе гріхи всього світу і залишився вірним волі Бога. «Отче мій, коли можна, нехай обмине ця чаша Мене… Та проте не як Я хочу, а як Ти», - Матвія 26:39.     Нашою основою мають стати стосунки з Богом, завдяки яким ми зможемо пройти будь-які випробування. «Як ми поводимося, коли стикаємося із труднощами? Бог хоче змінити нас. Він чує наші молитви. Він хоче перевірити нас на вірність Йому», - відзначив під час проповіді брат Максим Бревус. Бог хоче бачити нас посвяченими Йому.    На жаль, невірство – це людська реальність. Однак то є гріх. Невірство проявляється у наріканні та поступовому відходженні від Господа. «Проявляли невірство навіть учні, які постійно бачили чуда, які робив Ісус. Втім, саме в час випробувань помітна віра», - зауважив ректор Тернопільської Біблійної семінарії Віталій Варениця. Господь хоче, щоб ми навчилися Йому повністю довіряти, незалежно від обставин. Дивно, що Бог залишається з нами, поряд з нашим невірством. «Коли ми не віримо, Бог починає говорити до нас, переконувати. Щоб навчитися вірити, необхідно проводити час із Господом, роздумувати над Його словом. Щоб зростала віра, потрібно дати Богові можливість говорити до нас. Адже «віра від слухання, а слухання від слова Господнього». Тільки Його присутність і слово може запалити наші серця», - додав Віталій Варениця.        Усе земне – дочасне. Поряд із вічністю життєві проблеми здаються незначними. Тож потрібно вірити та виконувати Божу волю, щоб бути з Ісусом у царстві.   «Коли ми дійдемо до царства, то Ісус вийде нам назустріч. Для цього варто бігти, варто старатися», - підсумував диякон церкви Василь Проць.       Ісус Христос воскрес. Він отримав всяку владу на землі та на небі, а нам залишив слово: «Тож ідіть і навчіть всі народи, христячи їх в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що я вам заповів», - Матвія 28:19-20. 

Неля Зварич,Людмила Путькалець