Випуск старшої групи недільної школи

03 вересня 2020

24 травня у нашій церкві відбувся випуск старшої групи недільної школи. Ті, які колись були немовлятами, сьогодні розказували як Бог працював у їніх сердечках протягом навчання у недільній школі.
 

 

 
 
Молоді дівчата і хлопці прославляли Бога співом, віршами, сценками, також були і проповіді. До цього свята долучились і батьки, вони висловлювали свою подяку вчителям і церкві за гарячі молитви за їхніх дітей, за зернятко правди і любові, яке посіяли у юнацькі серця. Вони ділились тим, як бачать зміни у своїх дітях, коли вони проводять час у церкві, в недільній школі разом із своїми однолітками.
Вкінці мав слово Пастор церкви, він висловив подяку вчителям недільної школи за їхню нелегку працю, і церква разом із батьками принесла щиру молитву до Бога за його благословіння, любов та милість до всіх нас.Потім наші випускники отримали конвалії від самих наймолодших діток недільної школи, але і не забула наша молодь про квіти для своїх улюблених вчителів та пастора.Було дуже благословенне служіння, Бог багато чого сьогодні сказав і нагадав для кожного серця.