Хто увірує й охриститься, буде спасенний...

січня

5 липня на Тернопільському озері відбулось водне хрещення, яке наша церква звершує кожного року у першу неділю липня.
 
Участь у цьому святі взяли: Швед Сергій - ведучий свята, група "Джерело життя", хор церкви, що по вул. Довженка.
З коротким словом виступив пастор Терещенко В.Г. Він з великою радістю розказував, які ми щасливі, що живемо в цей час, що Боже Слово зараз вільно проповідується по цілому світі. Також пастор сказав, що у нас із вами є документ, що Бог насправді існує, цим документом є Біблія, через яку вже протягом багатьох століть Господь говорить до своїх дітей. Заключною думкою у проповіді Володимира Григоровича було те, що сьогодні ще двері до неба відкриті, хто увірує й охриститься, буде спасенний.
Потім головні учасники цього свята зайшли у воду, де давали обіцянку служити Богові із чистою совістю до кінця свого життя. Після водного хрещення у церкві відбувся спомин смерті Христової до якого долучились наші нові члени Церкви.
 
Розпочалось служіння із молитви Федора Михайловича Вербіцького та із вітального слова брата Максимишина, який вдало підкреслив, що ця подія - це водночас похорон і шлюб. Похорон, бо сьогодні ховали старого чоловіка ("стару природу"), а шлюб, бо молоді брати і сестри давали обіцянку Богові служити Йому все своє життя.
Спомин звершував брат Бровко Василь Максимович, після цього урочисто привітали наших нових членів церкви.