Тепер нас 8!

січня

       22 жовтня до нашої команди приєдналися ще 3 людей: Надя, Анжела та Лєна, щоб разом із нами завойовувати кенійський народ для Христа!
      Ті тижні, що вони вже провели в Кенії, були наповнені позитивних вражень: незвичайна природа, тварини, культура кенійців. Та найбільше, як вони самі говорять, їх вразили люди, які, не зважаючи на бідність та важкі умови життя, шукають Бога та служать йому, а також діти, що своїми простими та відкритими серцями дуже швидко завоювали наших друзів.      Разом із ними ми розпочали нове служіння з дітьми в селищі Шималатава. Ми організували біблійну школу для діток, де навчаємо їх істин Божого Слова. Наше бажання, щоб із своїх дитячих років ці дітки пізнали Христа та Його любов, і були світлом Христовим для свого народу. Поряд із цим ми навчаємо їх граматики, математики, малювання, тому-що більшість із них з бідних сімей і вони не можуть оплатити навчання в державній школі.
 
 
 

      На даний момент наші уроки відвідує близько 80 дітей різного віку. Як і маленькі, так і старші, вони дуже щасливі з можливості приходити та навчатися. Також ми дуже вдячні Богу за Пітера – це служитель домашньої церкви, яку ми почали у цьому селищі, а також наш перекладач на суахілі. Як і дорослі, так і діти не розуміють англійську мову, тому його праця є важливою у нашому служінні.      Ми дякуємо Богу за можливість впливати на ці дитячі долі з дитинства. Просимо вас молитись разом із нами, щоб те Слово, що вони чують, могло прорости добрим насінням у їх майбутньому.