Десятиріччя домашньої групи "Базар"

23 травня 2017

Починалося все ще у далекому 1999, саме тоді з’явилася на світ ячейка «Базар». Вперше наша домашня група зібралася на квартирі Лілі (Бойчук), Галі та Івана Курочок. Лідером тоді став Павло Ловись, що був і єдиним хлопцем на ячейці. З того часу незмінно  кожного четверга «Базар» збиралися, аби разом у дружності та єдності читати Слово Боже, співати, ділитися проблемами та переживаннями, молитися, а найголовніше – славити Бога.

Час змінював лідерів (Анатолій Резнік, Віталій Варениця, Таня Дзядек (Чабай)) та членів домашньої групи – одні приходили, інші йшли.  В кожного були свої причини: хто  одружувався, хто виїжджав закордон, але все ж, не зважаючи ні на що, кожного четверга о 19.00 двері ячейки були відкриті для всіх бажаючих, а втім, як і тепер. «Базар» здолали разом багато труднощів та пліч-о-пліч пройшли чимало моментів, сумних і веселих. Та саме завдяки людям, яких можливо вже і не має у домашній групі, але які залишили в ній частинку себе, наша ячейка і є такою, якою вона є зараз – дружньою, єдиною, нероздільною, рідною і дуже благословенною

19 листопада ячейка «Базар» відсвяткувала своє десятиріччя. Насправді, 10 років – це достатньо цікавий вік, що відкриває перед нами ще масштабніший простір нових можливостей та перспектив. Святкування мало досить екстраординарний характер та розпочалося о 18.00. Кожен, хто приходив на ячейку в період між 17.30 та 18.00, повинен був розповісти один з раніше вивчених «золотих віршів». Якщо ж не міг впоратись із завданням, його чекала різноманітна «організаційна» робота на кухні та вітальні після святкування =) Ячейка, як і зазвичай, розпочалася з гарячої та єдиної молитви-подяки. Також ми мали можливість послухати невеличку тему, що викладав Саша Галябар, яка підводила нас, чи не до найважливішої частини дійства – прославлення нашого Господа у піснях під супровід музичних інструментів і молитвою. Надзвичайно цікавим моментом були розповіді кожного з присутніх про те, як вони вперше потрапили на ячейку – чим запам’яталася та що найбільше вразило. За нашими підсумками, на запрошення лідера Андрія Нагорного на ячейку  потрапила найбільша кількість нових членів =) Молитва за прохання та подяки один одного завершила офіційну частину Дня Народження, а попереду нас чекала неофіційна – ігри, вікторини та святковий стіл. Ми отримали чимало вітань, зокрема від ячейок «Східний» і «Гошен», що подарували нам своє чудове привітання у віршах. Як правило, під час молитви ми, тримаючись за руки, стаємо у коло. Як приємно відчувати, що рука Господа також у нашому колі! Саме тому, ячейка «Базар» по палких та дружніх молитвах отримує стільки благословінь.