А що Домашня група для тебе?

січня

Іноді здається, наче таке просте та дивне слово - «я-ч-е-й-к-а». Ми так до нього звикли, адже воно є невід’ємною частиною нашого повсякденного словникового запасу. Цей термін запозичений з російської мови, що у перекладі означає «частка, елемент, фрагмент від цілого». Тобто у нашому розумінні, ячейка – це певна частина від молоді (а саме ЦХВЄ по вул. Квітова,19), що має свою організацію та структуру, але все ж залишається доповненням та часткою церкви. Для кожного ячейка відіграє свою роль у житті: для когось – це місце проводження часу, для іншого – одне з служінь, для котрогось – це сім’я, куди він іде зі всіма своїми посмішками та слізьми. Ми вирішили запитати у членів домашньої групи «Базар», яке значення у їхньому житті має домашня група.

І звичайно розпочнемо з лідера Андрія Нагорного:
-       Для мене домашня група  - відкриті та щирі стосунки. В нас всіх різні дороги, але ціль одна -   бути командою, яка допомагає один одному долати  важкі миті життя і мати стабільність, коли все гаразд. Служачи цим людям, я зрозумів, що в цьому полягає воля Божа особисто для мене. 

Андрій Барицький:
 -          Для мене ячейка – це велика сім’я, і місце, на якому Бог торкнувся мого серця вперше і залишився там назавжди.
Іра Будник:
-          Ячейка – це доступне вивчення Біблії, щире прославлення Бога і класно проведений час з моїми друзями.

     Зоряна Рудяк:
-          Ячейка – це спільність друзів-християн, які збираються , щоб прославляти та поклонятися Богу. Ці люди зовсім різні, але їх об’єднує любов Божа. Є багато інших місць, де можна спілкуватися з Господом, але на ячейці Дух Святий по-особливому торкається кожного з нас. 
     Таня Нагорна:
-          Для мене ячейка – це приємний час, який можу провести зі своїми друзями та з Богом.
     Мар’яна Шулдак:
-          Для мене ячейка – це час, коли ми можемо увійти та перебувати в присутності Божій.
     Оксана Яра:
-          Ячейка – це те місце, де я можу бути такою, якою я є.
     Мирон Рудий:
-          Ячейка – люди, які завжди зрозуміють та підтримують у важкі моменти життя, допомагають не лише потішним словом, а і своїми ділами.

Інтерв'ю провели Зоряна Рудяк та Наталя Бридун

А ось як говорили про домашні групи лідера та учасники інших ячейок раніше: