Хай в році Новім, при святому Різдві, всі мрії сповняться - давні й нові!

січня

Різдво Христове — велике  свято, день народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха.

 

 

Згідно з Євангелієм Ісус народився в юдейському місті Віфлеєм у сім’ї Йосипа та Марії, які прибули до Віфлеєму для участі в переписі населення. Через відсутність місця в гостинниці (заїзді), вони змушені були зупинитись у хліві, де Марія і породила свого Первенця Сина, і Його сповила, і до ясел поклала. Першими Христу прийшли поклонитись пастухи, яким про цю подію сповістили Ангел Господній: «Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. Бо сьогодні в Давидовому місті народився для вас Спаситель, який є Христос Господь. А ось вам ознака: Дитину сповиту ви знайдете, що в яслах лежатиме».
Після народження Христа зоря, що бачили її мудреці на сході, ішла перед ними і прийшла й стала зверху, де Дитятко було. Мудреці принесли Ісусу свої дари: золото, ладан та смирну і поклонились Йому.
Зараз ми згадуємо народження Христа. Нам важливо усвідомити, що саме сталось вже більше як 2000 років тому у Віфлеємі, і яке значення це народження має у нашому житті. Святкуючи Різдво ми розуміємо, що Ісус народився не для того, щоб ми мали гарну кутю та інші страви. За цим стоїть щось більше. Світ чекав Месії, але був не готовий…
Ми можемо сьогодні говорити про маленького Ісуса, ясла і т.д., але потрібно розуміти, що Христос – це не просто дитинка в яслах. З приходом Месії збулись пророцтва, почався шлях на Голгофу, почалось викуплення і боротьба за кожну душу.
 
В період з 7 по 10 січня наша церква святкувала це свято. Ми мали святкові богослужіння, які транслювались на сайті нашої церкви, а також мали можливість поділитись Доброю Звісткою з іншими людьми, як у нашому місті так і у області.
 
Молодь провела богослужіння у церквах села Глибочок та смт.Вишнівець.
 
Великим благословінням для нас була можливість відвідати реабілітаційний центр, що знаходиться у Вишнівці.
 
Молодь їздила співати різдвяні пісні у село Остап’є, Гусятинського району.
 
10 січня, на ранковому богослужінні, святкову різдвяну програму мав молодіжний хор, а увечері – церковний духовий оркестр та дитячий хор. Ці молоді серця з радістю прославляли Христа, який прийшов на цю Землю ради того, щоб спасти їх від гріха та наповнити їхні серця радістю спасіння.
 
!!! Переглянути фоторепортаж !!!