Любов - це те, що змушує наші серця співати.

січня

Що таке любов? Це одне із самих складних запитань для людства. Йшли століття, змінювались люди та їх ставлення до цього поняття. Але так ніхто і не може дати належного визначення любові. Для деяких любов це як сильна дружба, для інших любов – це щастя. Потрібно деколи прожити все життя, щоб зрозуміти це…

 

 

Любов терпелива, любов добра. У неї немає ні заздрощів, ні гордині. Вона захищає від зла і дає надії на щасливе майбутнє. Любов пов’язує чоловіка та жінку, зміцнює їхні відносини, утворюючи довіру, близькість і взаємність.

Сьогодні наша церква мала можливість побачити приклад любові, адже саме в цей зимовий день відбувся шлюб двох закоханих людей - Куриляка Богдана та Наталі. Звінчав молоду пару Терещенко Володимир Григорович в домі молитви нашої церкви.

 

 

"Шлюб - це таємниця, це згода. Якщо він побудований не на коханні, то це контракт. Як Христос полюбив Церкву, так і чоловік повинен любити свою дружину. Бог створив Адама і Єву. Він не виплекав дружину з ноги чи з п'яти, тому жінка ніколи не повинна бути у чоловіка під ногами. Місце дружини не під ногами і не на голові, вона була створена з ребра, тому її місце біля серця чоловіка", - так навчав пастор церкви.
Обслуговував шлюб молодіжний хор.

Щиро вітаємо цю молоду пару і бажаємо їм миру, щастя, злагоди та любові у сімейному житті. Нехай їхній сімейний човен успішно припливе до Божої пристані.