Як йти за Христом, щоб не падати? Семінар з участю Вадима Плохотнікова

січня

"Як йти за Христом, щоб не падати?" -  Основна сюжетна лінія семінару...
 
Перед читанням першого місця із Слова Божого,Вадим дав хорошу пораду тим, хто не мав із собою Біблії: "Пересядьте до віруючого" :)

 

 

Всередині нас є два чоловіки - духовний і плотський. Вони "воюють" між собою, і виграватиме той, який буде сильніший. Сильніший буде той, якого ви будете годувати!
Якщо ваш спосіб життя: зранку встати; поїсти; і вирушити по своїх справах (навчання, робота), там "побалакати" із своїми друзями про остані події у світі моди чи про новинки компютерного світу; прийти додому і: поговорити по телефону, подивитися свій улюблений серіал, погортати журнал, почитати роман, посидіти в інтернеті і т.д; посваритися із своїми домашніми і піти спати - ви нагодуєте свого плотського чоловіка!
Якщо ваш спосіб життя: зранку встати; почитати Біблію; помолитися; поїсти; вирушити по своїх справах (навчання, робота), там розказати своїм друзям про Христа; прийти на служіння, молодіжний гурток, в сиротинець; прийти додому і: помолитися за когось, підтримати в молитві, дослідити Писання, подивитися чи послухати проповідь, поспілкуватися із домашніми, разом помолитися і піти спати - ви нагодуєте свого духовного чоловіка!
 
Слідкуйте, якого чоловіка ви годуєте, кому ви даєте шанс на перемогу, а кого - умертвляєте...
 
Життя християнина повинно бути наповнене Словом Божим, молитвою...
 
Той хто наповнює своє серце Словом Божим - з того потечуть ріки Води Живої!!!
_________
 
Якщо в твоєму житті є гріх - ти не будеш мати сили євангелізувати!
 
Вся індустрія, весь світ працює сьогодні для того, щоб забруднити тебе, зробити тебе нечистим.  Якщо ми впускаємо гріх і нечистоту в своє життя - починається захворювання.
Основні симптоми:
1. Небажання читати Слово Боже;
2. Пропадає бажання ходити в церкву через проповідників;
3. Проповідники починають не подобатися;
4. Починає ображатися на всіх. (Всі погані, егоїстичні, обмовники, ніколи не дбають про свого ближньго... про нас);
5. Перестає ходити в церкву;
6. Проблеми з батьками, постійні конфлікти (якщо вони віруючі, і бажають щоб їхня дитина продовжувала відвідувати зібрання...);
7. Ображається на пастора, лідерів церкви;
8. Ображається на Бога;
9. Іде в світ.
 
Потім, з часом, починаються справжні проблеми...  "І буде останнє людині тій гірше за перше..." Мт.12:45
_________________
 
 
Другою частиною була суто молодіжна тема, хоча її назва звучить на краю єрисі: "Як заробити прокляття до кінця життя"
 
Шлях благословіння і шлях прокляття. Який вибереш ти?
 
Шлях благословіння полягає в чистоті і близькості з Богом.
Шлях прокляття - у гріху, в який входять молоді люди до свого шлюбу...
Якщо спосіб життя не відповідає Божим стандартам, і людина входить у контакт з гріхом (фізична близькість, перегляд порнографічної продукції і т.д) - вона вибирає шлях прокляття не тільки на своє життя, а й на життя своєї майбутньої жінки чи чоловіка...
 
Той, хто ходячи в церкву, знаючи істину і правду - не втримався на праведному шляху, того чекає життя під прокляттям...
Єдиний вихід - це глибоке й щире покаяння, причому - публічне. В таких випадках, брат Вадим радить звертатися до пасторів і служителів церкви.
 
Той, хто скриває своє беззаконня - не буде мати успіху! І диявол завжди буде нагадувати про вчинений гріх.
Якщо ви визнали свій гріх, вивели його на світло, щиро покаялися - ви отримуєте прощення! У цьому випадку, якщо диявол нагадає вам про ваше минуле, з сміливістю нагадайте йому про його майбутнє!
 
Диявол має улюблене слово - "ЗАВТРА". У Бога - "СЬОГОДНІ". Завтра, зазвичай так і не настає, воно тягнеться дуже довго... така тактика диявола, і багатьох він нею обманув. Для того, щоб залишити гріх та беззаконня - вам потрібно СЬОГОДНІ! Щире покаяння у своїй таємній кімнаті, навернення на правильний шлях.