kvitova 19
до онлайн трансляції залишилося
00:23:17

Незабаром Малин !!!

 
Список необхідних речей в поїздку у Малин:
- Біблія, ручка, записник;- Палатка, клейонка під палатку, коврик (карімат), спальний мішок, змінний одяг, теплий одяг, шорти, кепка, Хоровий одяг(Для хористів) ;- Тарілка, кружка, ложка;- Предмети особистої гігієни (рушник, мило, шампунь, зубна щітка і паста, бритва);- Ліхтарик, батарейки, мобільний телефон + зарядка, дощовик;- Медикаменти, які необхідні (особливо горло), засіб проти комарів, засіб проти сонячних опіків;- Кишенькові гроші.

Речі необхідно доставити на квітову:

- Для першого та другого заїзду до 2010-07-02 (22-00 години);
- Для третього заїзду до 2010-07-04 (22-00 години);
P.S. - Речі повинні бути підписані (Номер заїзду і прізвище та Ім'я)

СПИСКИ ПО ЗАЇЗДАХ
 

Перший заїзд
2010 – 07 – 04
Виїзд о 14-59

Другий заїзд
2010 – 07 – 05
Збір о 8-00
Виїзд о 8-59

Третій заїзд
2010 – 07 – 06
Збір о 8-00
Виїзд о 8-59

Прізвище та ім’я
-Мадараш Мар’яна
-Кусьмій Віталій
-Душенько Мирось
-Дрозд Назар
-Швед Андрій
-Катрук Зоряна
-Мацюк Марічка
-Безкоровайний Ігор
-Бринюк Тарас
-Цупер Юра
-Рубель Міша
-Маліщук Надя
-Когут Ірина
-Мацюк Петро
-Сірікова Яна
-Березій Ліля
-Березій Оля
-Нагорний Ігор
-Дрозд Вітя
-Безкоровайний Рома
-Дзядек Сергій
-Рогатинчку Володя
-Занько Таня
-Тепер Іра
-Мудрий Іван
-Бойчук Діма
-Палихата Павло
-Ковдрин Юля
-Козира Наталя
-Сесик Христина
-Кузишин Іра
-Лаба Назар
-Кушнір Таня
-Кушнір Іра
-Мацюк Ліда
-Потребко Тарас

Прізвище та ім’я
-Дронова Наталя
-Рудяк Марічка
-Мотеліцька Надя
-Мартинюк Жанна
-Мартинюк Діна
-Нагорна Таня
-Нагорний Андрій
-Будник Іра
-Антощук Люда
-Бридун Наталя
-Серединський Вітя
-Кара Іра
-Кусьмій Надя
-Галябар Вітя
-Джигун Коля
-Цьонь Ліля
-Цьонь Аня
-Джигун Вітя
-Буковський Вітя
-Рудяк Таня
-Козак Марія
-Семенчук Наталя
-Баглай Галя
-Пилипчук Оксана
-Пилипчук Наталя
-Рудяк Зоряна
-Льорчак Юля
-Рудий Мирон
-Євтух Неля
-Бабій Настя
-Бойко Ліля
-Баглай Лариса
-Савіна Іра
-Моргун Люба
-Гошко Володимир

Прізвище та ім’я
-Лигун Віталік
-Цьонь Люба
-Сиско Тарас
-Коваль Надя
-Максимкіна Алла
-Мотеліцька Віра
-Клименко Іра
-Галябар Саша
-Гураль Роман
-Гураль Володя
-Льорчак Іра
-Льорчак Надя
-Козачок Ліля
-Яцюк Наталя
-Дещаківська Таня
-Табас Свєта
-Рубель Вася
-Костишин Таня
-Литвин Люба
-Черній Петро
-Бабій Катя
-Терещенко Соломія
-Рогатинчук Коля
-Зварич Неля
-Зварич Віка
-Табас Толік
-Репик Руслан
-Штогун Свєта
-Штогун Андрій
-Штогун Наталя
-Бачинський Андрій
-Цупер Юля
-Гураль Іра
-Серединська Ілона
-Заблоцький Сергій


 

Нічні чергові

Неділя:

1 – Цупер Юра, Бойчук Дім а
2 – Безкоровайний Рома, Дзядек Сергій

00.00 – 3.00
3.00 – 6.00

Понеділок:

1- Бринюк Тарас, Рубель Міша
2- Дрозд Вітя, Серединський Вітя

00.00 – 3.00
3.00 – 7.00

Вівторок:

1- Галябар Саша , Нагорний Ігор
2- Тарнавський Петро, Рогатинчук Володя

00.00 – 3.00
3.00 – 7.00

Середа:

1- Табас Толік, Пелихата Павло
2- Лаба Назар, Гошко Володимир

23.00 – 3.00
3.00 – 7.00

Четвер:

1 – Борщик Богдан, Потребко Тарас
2 – Лунько Віталій, Стойко Василь

23.00 – 3.00
3.00 – 7.00

П’ятниця:

1 –Мацюк Петро, Вербіцький Ігор
2 – Дундій Андрій, Швед Андрій

23.00 – 3.00
3.00 – 7.00

Субота:

1 – Нагорний Андрій, Рудий Мирон
2 –Буковський Вітя, Джигун Коля

23.00 – 3.00
3.00 – 7.00

Неділя:

1 – Джигун Вітя, Галябар Вітя
2 – Борщ Павло, Заблоцький Сергій

23.00 – 3.00
3.00 – 7.00

Понеділок:

1 – Лигун Віталій, Гураль Рома
2 – Сиско Тарас, Безкоровайний Ігор

22.00 – 3.00
3.00 – 7.00

Вівторок:

1 – Гураль Володя, Рогатинчук Коля
2 – Черній Петро, Рубель Вася

22.00 – 3.00
3.00 – 7.00

Середа:

1 – Габрелюк Юра, Релик Руслан
2 – Штогун Андрій, Бачинський Андрій

22.00 – 3.00
3.00 – 7.00

 

 

І. Команда лідерів і відповідальних.

Кусьмій Віталій – відповідальний за поїздку.
Потребко Міша – внутрішня програма.
Душенько Мирослав – медіа, дизайн.

Дронова Наталя – списки, бюджет, збір фінансів, розприділення заїздів.
Дрозд Назар – технічна частина, розташування табору.
Мадараш Мар’яна – кухня.
Душенько Ярослав – закупки і доставка продуктів та інвентарю.

 
 
 

1031
 - Незабаром Малин !!!