"Укріпляйтеся Господом та могутністю сили Його" Еф. 6:10.

16 жовтня 2015

Молодь Першої церкви ХВЄ Тернополя повернулася з християнської «країни» «Малинфест-2015». У цій «країні» від ранку до пізньої ночі молоді люди прославляли Господа, пізнавали Його, укріплялися Ним. Фестиваль тривав з восьмого до шістнадцятого липня.

         Чому «країна», а не «табір»? Там надзвичайно добре організоване життя. Працювала адміністрація, медична служба, охорона, преса. Якби в Україні був такий порядок, ми, напевно, були б дуже успішними. П’ята частина молоді церкви Християн Віри Євангельської України щороку відвідує «Малинфест», - кажуть організатори.

          Ціль фестивалю – навчати молодих людей, дати можливість для духовного розвитку та пізнання Бога. Цьогорічний «Малинфест» був особливий. Благословенні служіння, семінари, спілкування просто неба. Організатори фестивалю поліпшили побутові умови. «Уся ця модернізація, щоб молоді було добре. Ми це зробили, щоб молодь могла тут переживати благословення від Господа», - відзначив один із організаторів «Малинфесту-2015» Андрій Мартинов. Наразі в Україні час випробувань. Молодь не може стояти осторонь. Необхідно молитися. «Солдати тримають оборону замість нас. Відтак ми мусимо молитися. Хто не знає, як молитися за мир, поспілкуйтеся з тими, хто приїхав з окупованої території. Дізнайтеся, чим ви можете допомогти солдатам або переселенцям. Знайдіть вдову чи сироту з окупованої території. Дійте. Цього чекає від нас Бог», - наголосив капелан Володимир Бричка. Підвищити інтелект та дізнатися багато цікавого була можливість на щоденних семінарах фестивалю. Серед тем – особистий розвиток, стосунки з людьми, успішність. Викладали Богдан Левицький, Ростислав Мурах, Ярослав Лукасик, Рустам Фатулаєв, Олександр Попчук, Володимир Бричка, Віктор Вознюк, Михайло Паночко, Микола Синюк. Десятого липня вечором богослужіння проводила делегація з Тернопільщини. Співом служив об’єднаний молодіжний хор, словом – пастори Володимир Терещенко та Віталій Яцюк. Є надія, що молодь буде практикувати почуте у Малині. А дехто вже живе мріями про «Малинфест-2016».

Людмила Путькалець