Настав час служити Богові з радістю.

25 листопада 2015

Служити Богові з радістю – про це йшлося на молодіжній конференції у Чернівцях. У цій конференції брала участь молодь Першої церкви ХВЄ Тернополя, співом служив молодіжний хор.

Служіння 22.11.2015 -

Служіння 22.11.2015 -

 Бог хоче, щоб Його діти служили з радістю. Настав час обновитися у присутності Ісуса Христа і отримувати справжню радість від служіння Йому. «Люди шукають задоволення. Але задоволення у світі дуже швидко закінчуються. Однак радість в Господі тривала», - відзначив молодіжний керівник церкви ХВЄ Тернопільської області Віталій Кусьмій. Словом ділилися також гості з Румунії. Вони наголошували: потрібно скинути всі тягарі і приходити до Господа з радістю. Світ має помічати нашу радість, яка від Всемогутнього Бога. Бог спостерігає за нашим ставленням до служіння. Він дивиться також, як ми приходимо до Нього – з трепетом, повагою, чи … байдужістю. *** Молодь Першої церкви ХВЄ Тернополя також брала участь у двох недільних богослужіннях у Чернівецькій області. Бог – це любов, добро, Він сильний допомогти, врятувати.

 Він відповідає сьогодні. «У кожного з нас були ситуації, коли ми просили, щоб Бог вийшов нам на допомогу. І Він відповідав. Оскільки Бог відповідає завжди. Однак, можливо, не так, як ми хочемо. Бо у Нього є свій досконалий план на наше життя. «Покликуй до мене і тобі відповім. Розкажу тобі велике і незрозуміле, чого ти не знаєш» Єремії 33:3», - зауважив під час проповіді молодіжний лідер Першої церкви ХВЄ Тернополя Руслан Семенчук. Сьогодні ми маємо всі підстави для радості, оскільки Всемогутній Бог назвав нас своїми дітьми. Він чує нас і хоче бачити мир і радість у нашому серці.

Людмила Путькалець