Світле Христове Воскресіння

06 травня 2016

Перша церква ХВЄ Тернополя відсвяткувала Світле Христове Воскресіння. Святкове богослужіння з нагоди Христового Воскресіння відбулося у Першій Церкві ХВЄ Тернополя. Співом служив молодіжних хор. Цілою церквою прославляли Ісуса, який воскрес із мертвих.

Запис прямої трансляції Online 2 травня. Пасхальне ранкове служіння -

Запис прямої трансляції Online 2 травня. Пасхальне ранкове служіння -

    Воскресіння Ісуса – велике свято для всіх християн. Означає перемогу над гріхом і надію на вічність з Богом. Більшість українців у Пасхальні дні вітає один одного з Христовим Воскресінням. Проте констатуючи, «Христос воскрес!», виникає запитання: «Що необхідно робити далі Його послідовникам?», - наголосив під час проповіді Богдан Гиря. Зокрема він дав три поради для християн: потрібно приносити Ісусові радість, щоб вона була взаємною; жити для Христа; служити Йому.

   Для церкви Божої важливо чути голос Творця і виконувати Його волю. «Потрібно прийняти те, що говорить Бог. У Нього є певна воля для нас, певне призначення, так само як для учнів», - відзначив Віктор Сидій. Ісус відповів за наші гріхи і дарував нам спасіння. Відтак усім, хто прийняв його, важливо жити за Божими стандартами. «Через те Отець любить Мене, що Я власне життя віддаю, щоб знову прийняти його» Ів. 10:17. «Однак ми не можемо жити за Божими стандартами власною силою. Але в Господі ми знаходимо її», - зауважив Віталій Кусьмій.

  «…Він воскрес. Підіть і подивіться на місця, де знаходився Він. Ідіть же хутко, і скажіть Його учням, що воскрес Він із мертвих» Матв. 28:6. Хай воскреслий Христос царює у наших серцях!

Людмила Путькалець